Сучасні технології до невпізнанності перетворюють наше життя. Сьогодні складно однозначно спрогнозувати всі політекономічні наслідки цього технологічного ривка. Незрозумілою залишається і доля міст. Одні дослідники вважають, що інформаційне суспільство відмовиться від мегаполісів і централізації. Інші вважають, що автоматизація набагато раніше зруйнує маленькі селища, повідомляє УНІАН.

Міста є економічними та технологічними центрами, і сьогодні в них мешкає більше половини населення Землі. Одним з визначальних факторів урбанізації вважається міграція, яка багато в чому обумовлена наявністю робочих місць. У зв'язку з цим дослідники аналізують, як впровадження нових технологій і автоматизація виробництва впливає на зайнятість в містах. Подібні прогнози допомагають владі коригувати суспільну політику і плани розвитку міст

Основний ризик, з яким зіткнеться населення невеликих міст вже в найближчі роки, це безробіття. Дослідження показали, що у великих містах значно вищий відсоток людей зайнятих розумовою працею. У маленьких селищах люди більше зайняті рутиною у сфері виробництва та обслуговування. Саме ці професії будуть автоматизовані в першу чергу.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про рейтинг київських квартир

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Мама Дана Балана заспівала українською після знайомства з Тіною Кароль: ідеальна "свекруха"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Показати ще