На початку наступного місяця американське аерокосмічне агентствоNASA запустить автоматичний зонд розміром з автомобіль – Parker Solar Probe, який наблизить до головного світила дна ркордно коротку відстань. Таким чином вчені зможуть ефективніше вивчати Сонце.

Про це повідомили представники NASA.

Станція габаритами 1х3х2,3 м наблизиться до світила ближче, ніж який-небудь інший рукотворний об’єкт, – на відстань всього 6,2 мільйони від поверхні. До цього, так близько туди не відправляли жоден апарат.

Всі земні апарати до цього розташовувалися у сім разів далі від Сонця.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Попередньо, для запуску Parker Solar Probe потрібно щонайменше 1,5 мільярда доларів. Це перший крок у програмі американського аерокосмічного агентства під назвою "Living With a Star".

Вчені вважають, що запуск у 2018 році Parker Solar Probe надасть нові дані про сонячну активність і внесе важливий внесок у нашу здатність прогнозувати великі космічні події, які впливають на життя на Землі, такі як спалахи на зірці та інше.

Крім того, вчені сподіваються розгадати одну з найбільших загадок – чому зовнішній шар атмосфери зірки набагато гарячіший, ніж її поверхня.

Дивіться: Таємниці Сонця, які нам ще належить розгадати

Нагадаємо, астронавтам допоможе виживати в космосі робот, якого створили під натхненням наукової фантастики та представлять скоро у Флориді.

Як повідомляв Знай.ua, дивну фотографію з Червоної планети надіслав NASA Mars Reconnaissance Orbiter. Зараз на Південний полюс Марса поступово приходить весна і Сонце розтоплює крижану шапку з вуглекислого газу, під якою зафіксували дивні об’єкти, сході на гігантські павуки.

Також Знай.ua писав, що марсохід NASA потрапив у піщану пастку на Червоній планеті, де середині червня ровер Opportunity боровся з серйозною пиловою бурею.