Забруднення навколишнього середовища, одна з найсерйозніших проблем нашого часу. Незважаючи на активні заходи, які приймає міжнародне співтовариство по скороченню шкідливих викидів, їх вміст в атмосфері планети тільки збільшується. Згідно з останніми оцінками Всесвітньої метеорологічної організації, 2016 рік став рекордним за останні 800 тис. років по вмісту вуглекислого газу в нашій атмосфері, передає 112 канал.

"Протягом останніх 800 тис. років вміст CO2 в атмосфері в доіндустріальну епоху було нижче 280 ppm, але воно виросло до 2016 року до глобального середнього рівня у 403,3 ppm", – йдеться в тексті доповідь Всесвітньої метеорологічної організації. Вимірювання проводилися в 51 країні світу. Повідомляється, що в порівнянні з 2015 роком зростання склало 3,3 ppm, а концентрація двоокису вуглецю досягла 145% порівняно з доіндустріальним рівнем (до 1750 року).

Згідно з оцінками метеорологів, крім людської діяльності, однією з причин різкого підвищення концентрації вуглекислоти в атмосфері могла стати аномальна посуха в тропічних широтах, що пройшла в 2015-2016 роках і відома широкому загалу під назвою феномена Ель-Ніньо. Серед іншого, екологи також повідомляють, що підвищення концентрації вуглекислого газу може призвести до екстремального підвищення температур.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про заходи Уельсу, щодо обмеження шкідливих викидів

Популярні новини зараз
Верховна Рада пропонує звільнити українців від оплати комунальних та житлових послуг Банки "перекриють кисень": нові правила грошових переказів з червня Замість бензину — спирт: які заправки краще взагалі оминати Соцпідтримка стареньких після 65 років: на які виплати можна розраховувати
Показати ще