Забруднення навколишнього середовища, одна з найсерйозніших проблем нашого часу. Незважаючи на активні заходи, які приймає міжнародне співтовариство по скороченню шкідливих викидів, їх вміст в атмосфері планети тільки збільшується. Згідно з останніми оцінками Всесвітньої метеорологічної організації, 2016 рік став рекордним за останні 800 тис. років по вмісту вуглекислого газу в нашій атмосфері, передає 112 канал.

"Протягом останніх 800 тис. років вміст CO2 в атмосфері в доіндустріальну епоху було нижче 280 ppm, але воно виросло до 2016 року до глобального середнього рівня у 403,3 ppm", – йдеться в тексті доповідь Всесвітньої метеорологічної організації. Вимірювання проводилися в 51 країні світу. Повідомляється, що в порівнянні з 2015 роком зростання склало 3,3 ppm, а концентрація двоокису вуглецю досягла 145% порівняно з доіндустріальним рівнем (до 1750 року).

Згідно з оцінками метеорологів, крім людської діяльності, однією з причин різкого підвищення концентрації вуглекислоти в атмосфері могла стати аномальна посуха в тропічних широтах, що пройшла в 2015-2016 роках і відома широкому загалу під назвою феномена Ель-Ніньо. Серед іншого, екологи також повідомляють, що підвищення концентрації вуглекислого газу може призвести до екстремального підвищення температур.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про заходи Уельсу, щодо обмеження шкідливих викидів

Популярні новини зараз

Melovin після поцілунку з хлопцем знайшов собі споріднену душу: "Можна якщо обережно, ми - лихачі"

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Киянка перетворила дорожній знак на жердину для стриптизу, троє копів спостерігали осторонь: "Чиясь майбутня матiр"

Тоня Матвієнко показала, як рятується від спеки, Арсен Мірзоян зацінив: "Так хочеться відпочити"

Показати ще