Основу чудодійного мила склала форма бетонного тетрапода, який використовується в якості берегозахисних і огороджувальних споруд. Про це повідомляють ЗМІ.

Дизайнери з Tetra Soap нарешті створили мило, яке точно не випаде з рук. Натхненником дизайну виступив Майк Мак, який включив в основу мила форму тетрапода.

Тетрапод був створений у Франції в 1950 році у якості берегозахисних і огороджувальних споруд. Тепер його форма послужила основою для створення мила з трьома опорними точками, завдяки яким його простіше тримати.

Химерна форма зменьшує площу, на якій лежить шматок мила, — після використання він зможе швидше висохнути. Для створення кожного шматочка використовується силіконова форма і особлива холодна технологія виготовлення. За словами творців, для кожного бруска потрібно місяць витримки в прес-формі. Однак при використанні мило зберігає свою форму.

До складу мила входять такі інгредієнти, як оливкове масло вищого гатунку, кокосове масло, біофлавоноїди органічного цитруса, чайне дерево і масло сандалового дерева і мірра.

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

50 років тому знайшли скіфську пектораль: що таїть в собі знаменитий артефакт

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

Вага мила складає 100 гр., і придбати його можна на офіційному сайті компанії. Вартість унікального винаходу починається від £16.

Фото мила

Нагадаємо, грип – це дуже небезпечне вірусне захворювання, з яким хоч раз стикався кожен з нас. Як виявилося, існує кілька простих правил, які допоможуть мінімізувати наслідки цієї неприємної зустрічі для вас, ваших колег і близьких.

Крім того, питання, як правильно мити автомобіль узимку, актуальне і для тих водіїв, хто робить це сам, та для постійних клієнтів автомийок.

Дивіться сюжет про мило

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ми щось робимо не так у повсякденній гігієні.