Сьогодні багато ресурсів SETI вважають, що розвиток інопланетних цивілізацій буде здійснюватися також як розвиток земної. Щоб упевнитися у цьому вчені взялися за створення штучного інтелекту, який допоможе розпізнати інопланетні форми життя.На початку 2018 року Інститут SETI прийняв рішення задіяти для "пошуків позаземного розуму" таких людей науки як астрономи, нейробіологи, антропологи і дослідників ШІ.
Групу вчених зацікавив документ "Alien Mindscapes" Наталі Каброль, в якому говориться, що велика частина інопланетного життя може починатися абсолютно однаково, проте шляхи, які вона може прийняти згодом розумного розвитку неймовірно різноманітні.
Розробники також зазначають, що згідно еволюції життя на нашій планеті є закон еволюційної конвергенції (конвергенція - ідея про те, що багато інопланетні цивілізації можуть бути схожими з нашої, проте через час будуть значно відрізнятися від Землі). Люсьєн Валковіч вважає, що для пошуків позаземних аномалій необхідно займатися програмуванням штучного інтелекту з метою сканування сигналів космосу.За словами експерта, людина не здатна адаптувати своє мислення до неземного, але може створити для цього спеціальний штучний розум, який допоможе розпізнати та визначити те, що людському розуму поки що не під силу.

Нові передбачення роботів

Штучний інтелект розповів, хто з героїв "Гри престолів" не виживе у наступному сезоні. Автори нової технології вирішили прорахувати ймовірність їх "загибелі".

Дивіться: містична Україна. Позаземні цивілізації

Як раніше повідомляв "Знай.ua", можливості, які демонструє штучний інтелект, вражають своїми масштабами. Втім, на думку вчених, такий розвиток може призвести до катастрофічних наслідків для всього людства. Принаймні, такої позиції дотримується президент американської технокомпанії Alphabet, яка володіє Google, Сергій Брін. У своєму щорічному корпоративному звіті до працівників він приділив цьому питанню окрему увагу.