Компанія Sony презентувала новий продукт –Tetris Effect. Цей проект керівництво назвало на честь дослідження співробітників Гарвардського університету, під час якого вчені виявили дивний ефект: активні гравці в тетріс починають бачити фігури з гри в реальному житті. Про це повідомляють ЗМІ.

Tetris Effect повинен підсилити це незвичайне, чарівне відчуття. Тобто у гравців не будуть виходити з голови не тільки фігури, але і візуальні ефекти, звуки і музика.

Власники Sony PlayStation 4 зможуть випробувати проект до релізу: розробники готують демонстраційну версію.

Гра підтримує шолом віртуальної реальності PlayStation VR, тому з ним враження від переосмислення тетрису, напевно, посиляться.

Популярні новини зараз
Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно
Показати ще

Реліз повної версії Tetris Effect повинен з'явитися вже восени цього року.

Нагадаємо, в базі даних Geekbench з'явилися дані про тести нового смартфона Xiaomi, який отримав ім'я Mi A2.

Відзначається, що смартфон працює під управлінням такого ж процесора, як і модель Mi 6X, тобто Snapdragon 660.

Судячи з усього, Mi A2 отримає ту ж начинку, що і модель Mi 6X - 5,99-дюймовий РК-екран, 12-мегапіксельну + 20-мегапіксельну камеру на задній панелі, 20-мегапіксельну камеру спереду і процесор Snapdragon 660 з 4 ГБ або 6 ГБ оперативної пам'яті.

Гаджет отримає акумуляторну батарею ємністю 3010 маг, що не надто багато для потужного смартфона, однак із підтримкою технології швидкої зарядки, 64 Гб постійної пам'яті. Відразу з коробки апарат буде доступний з Android 8.1 Oreo без фірмової надбудови MIUI.

Смартфон Mi A2, який тестували в сервісі Geekbench, має 4 ГБ оперативної пам'яті і працює на Android 8.1. Він набрав 1630 балів в одноядерному тесті і 4657 в багатоядерному. Для порівняння, модель Mi A1 в сервісі Geekbench отримала в одноядерному тестуванні 852 балів. У режимі багатоядерного тестування результат склав 3837 балів. По суті, ця версія смартфона трохи могутніша.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", вчені придумали, як зробити бензин із повітря.