Інженери робототехнічної компанії Festo сконструювали автономну рухову систему з плавниками, яка здатна пересуватися у воді.

Подивіться на диво-робота:

Раніше з різним успіхом неодноразово робилися спроби розробити систему з таким принципом руху у воді. Завдяки цільними силіконовими плавникам, сервоприводами, що працюють від акумуляторів, мікропроцесором і бездротовим зв'язком, вони створили робота, який здатний самостійно плавати без втручання людини.

Водоплавні роботи в майбутньому можуть застосувати для моніторингу підводного середовища - як для мирних цілей, так і для військового застосування.

Популярні новини зараз
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Нагадаємо, що нещодавно експерти довели, що багато психологічні експерименти мають серйозні методологічні похибки, а вони, в свою чергу, ведуть до инвалидации результату. Результати Стенфордського тюремного експерименту теж виявилися невірними. Про це повідомляють ЗМІ.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що грузинські фахівці збираються культивувати на Марсі виноград після того, як четверту від Сонця планету колонізують.

Для вивчення можливості вирощування лози на Марсі планується створити робочу групу за участю держструктур, освітніх і дослідницьких установ.

У 1971 році був проведений експеримент, який потім увійшов в усі університетські підручники з психології. Волонтерів поділили на дві групи — в'язнів і співробітників в'язниці, помістили їх в імпровізоване місце позбавлення волі в підвалі факультету психології і почали спостерігати.

Повідомляється, що спеціально для здійснення цих планів, в одному з тбіліських готелів створюється перша в регіоні урбаністична вертикальна теплиця-лабораторія, яка почне роботу з вересня. В ній будуть вирощувати, досліджувати і розвивати спеціальні сорти виноградної лози, які більш пристосовані до выживаниях в умовах суворого клімату.

Такий проект, вважають його автори, "важливий для позиціонування країни не тільки в процесі становлення регіональних технологічним хабом, але і для популяризації найдавнішої історичної та культурної спадщини Грузії".