Нова технологія розпізнавання облич в аеропорту поблизу Вашингтона, округ Колумбія, виявила людину, що намагається виїхати в США з підробленими документами, заявила вчора митна служба США та прикордонної охорони.

Прибувши в міжнародний аеропорт Даллеса у Вашингтоні після польоту з Сан-Паулу, чоловік представив справжній французький паспорт в якості посвідчення особи. Але система розпізнавання обличчя завадила злочинцю. Оскільки його обличчя не збігалося з фотографією паспорта. Потім офіцери обшукали людину, так як він "помітно нервував", і виявили справжнє посвідчення особи з Республіки Конго у своїй взуття.

Чоловік покинув США після того, як прокуратура США вирішила не переслідувати його.

Система була встановлена 20 серпня так що це був перший випадок, коли система зловила людину, що незаконно в'їхала на територію США. У загальній складності 14 аеропортів використовують технологію розпізнавання осіб, щоб виявити людей, що прибувають в США, з підробними документами.

Аеропорт Даллеса тестує системи розпізнавання осіб з 2015 року, а аеропорт Нью-Йорка JFK почав тестувати технологію в 2016 році. Обидва аеропорти використовують розпізнавання осіб для ідентифікації власників віз при виході з країни. Подібна технологія здатна виконувати роботу набагато краще людини, працюючи 24/7, виключаючи людський фактор.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам
Показати ще

Нагадаємо, що один додаток в Google Play виявилася небезпечним для смартфонів. Мова йде про простеньку гру Bug Smasher, яка при запуску підключає смартфон до глобальної бот-мережі, що здійснює майнінг (видобуток) криптовалют непомітно для власника.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", фахівці хмарної платформи Ceros провели дослідження і з'ясували найбільш затребувані продукти компанії Apple. Підсумки своєї роботи вони опублікували на офіційному сайті платформи.

Також "Знай.uа" писав, що користувачі з різних країн світу почали масово скаржитися на погану якість смартфонів компанії Xiaomi. Нещодавно телефони цього виробника почали вимикатися.