У штаті Юта, США, електромобіль Tesla врізався в машину пожежної бригади. Про це інформує Associated Press. Повідомляється, що водієм автомобіля була жінка, проте автомобіль був на автопілоті. Tesla в'їхала в машину пожежних на швидкості 97 км/год. В результаті аварії ніхто не постраждав. За останні два місяці ведуться розслідування, не менше двох аварій, пов'язаних з електрокарами Tesla.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час аварії з Tesla в Каліфорнії, коли автомобіль з водієм у кабіні потрапив в аварію і загорівся, електричний автомобіль Model X був на автопілоті. Під час інциденту, 23 березня автомобіль 38-річного інженера компанії Apple Уолтера Гуанга на шосе поблизу міста Сан-Хосе врізався в бетонний відбійник і загорівся. Водій загинув на місці. За кілька хвилин до зіткнення водій включив систему автоматичного управління. Компанія не уточнила, розпізнав автопілот відбійник, однак повідомила, що система кілька разів повідомляла водія про небезпеку за допомогою аудіо - та візуальних оголошень.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

Популярні новини зараз
Українці ломляться у ТЦК перед ухваленням нового закону про мобілізацію: але добровольцями "майже не пахне" Заплатите за троюрідну тітку, яку ніколи не бачили: на українців хочуть повісити борги померлих родичів Гарчать та кусають оточуючих: серед підлітків шириться дивна субкультура Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати
Показати ще

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.