Роскомнагляд заблокував "Фонд президентських грантів". Фонд повідомив на своєму сайті про збої в роботі. На сайті повідомляється, що вони виявилися залежними від некомпетентного втручання у функціонування російського сегменту Інтернету. Виявляється у всьому винні блокування IP-адрес.

Раніше повідомлялося, що користувачі мережі повідомили про проблеми з доступом до сайту Google в Росії. Збій підтверджують і дані моніторингових сайтів. Про це повідомляє информагенстсво РБК.

У користувачів у Росії в ніч на 22 квітня з'явилися проблеми з доступом до сайту Google. За їх словами, після опівночі вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи.

При цьому користувачі відзначають, що не можуть увійти не тільки на сайт пошукової системи, але також на пошту Google і пов'язані з ним ресурси.

Популярні новини зараз
Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня За безкоштовні поїздки в автобусах тепер доведеться платити Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів
Показати ще

Проблеми з роботою Google в Росії показував і моніторинговий сайт downdetector.com. За його даними, основні проблеми виникли у Москві, Санкт-Петербурзі, Казані, Іжевську і Красноярську.

Гендиректор провайдера Diphost Філіп Кулин на своїй сторінці в Facebook повідомив про блокування низки IP-адрес Google.

Офіційних коментарів Роскомнадзора про те, що відомство блокувало ці IP-адреси, поки не надходило.

Як раніше передавав портал "Знай.uа", 16 квітня Роскомнагляд почав блокування сайтів. Цьому передував суд, на якому представники ФСБ вимагали від керівника Telegram Павла Дурова передати їм ключі шифрування, щоб отримати доступ до особистих листувань користувачів. Представники Telegram заявили, що вони не можуть цього зробити як з етичних, так і з технічних причин. Месенджер досі працює, однак РКП випадково заблокував масу сайтів, які ніякого відношення до Telegram не мають.

Нагадаємо, після тижня заборони Telegram багато людей в мережі висловили своє невдоволення або висміювали Роскомнагляд за хронічне бажання на щось накласти вето. Інтернет кишил тоннами мемів про те, як скандальна російська структура по-випадковості заборонила сайти відомих банків або ж, наприклад, саму себе.