Компанія Meredot з Чернігова випустила розумну розетку, якою можна керувати дистанційно.

У пристрої немає звичного штепселя – замість цього штепсель прімагнічиваєтся, як в зарядці MegaSafe від Apple.

Розробники відзначили, що при такій конструкції виключається можливість ураження струмом живих істот, у тому числі і дітей. Завдяки магнітному з'єднанню вилку можна підключати в важкодоступних місцях.

Крім цього, Meredot можна підключити до домашньої Wi-Fi і при виході з будинку вимкнути її через додаток в смартфоні.

Популярні новини зараз
Командир полку "Азов" Денис Прокопенко поговорив з дружиною по телефону: вірять, що незабаром возз'єднаються Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в новій версії iOS 11.3 виявили чергову неполадку. Про неї навіть попередили на офіційній сторінці компанії Apple, хоча поки що вона торкнулася і небагатьох користувачів.

Компанія Apple була змушена поновити своє керівництво по обслуговуванню пристроїв і додала в нього новий пункт для гарантійного обслуговування. Авторизовані сервіси відтепер будуть безкоштовно лагодити iPhone 7 і 7 Plus у випадку, якщо проблеми виникли після установки оновлення iOS до версії 11.3.

В оновленому документі описані нові гарантійні випадки. У деяких власників iPhone 7 і 7 Plus після оновлення припиняє працювати мікрофон. Крім того, вони можуть зіткнутися з проблемою недоступності кнопки гучного зв'язку під час розмов. Крім цього у користувачів можуть бути проблеми з непрацюючим мікрофоном під час запису голосових заміток і відео.

Відомо, що дана проблема не є масовою серед користувачів зазначених моделей iPhone, тим не менш, у випадку поломки з вини компанії вона готова надати як мінімум безкоштовний ремонт несправності.

Компанія Apple також описала дії для діагностики неполадок. Зокрема, чималу увагу приділено підключеної Bluetooth-гарнітури. Судячи з усього, нове оновлення iOS помилково використовує мікрофон зовнішніх аксесуарів навіть тоді, коли в цьому немає ніякої необхідності.