В мільйон разів крутіше! Ринок електроніки потрясе революція

поділитись
Новий матеріал затьмарить всі кремнієві аналоги

Напівпровідники з кремнієвої органіки по праву можна назвати фундаментом електроніки наших днів. Сфера їх застосування надзвичайно широка. Важливим моментом у виробництві таких напівпровідників є легування, тобто додавання необхідних домішок, що впливають на структуру і провідність матеріалу. Як повідомляє портал Science Daily, міжнародній команді інженерів вдалося створити новий матеріал який здешевить і в мільйон разів підвищить провідність напівпровідників.

"Органічні напівпровідники — ідеальні матеріали для виготовлення механічно гнучких пристроїв з енергозберігаючими низькотемпературними процесами, — каже Хін Лин, докторант і член дослідницької групи Прінстонського університету (США). — Одним із головних недоліків є їх відносно низька електропровідність, що дає в підсумку неефективні пристрої з більш коротким терміном служби, ніж потрібно для комерційного застосування".

Нові матеріали складаються з молекул на основі вуглецю, а не з атомів кремнію, як у звичайних провідниках, а легующа домішка, що містить рутеній, додає матеріалу додаткові електрони, що забезпечує високу провідність. Важливо, що на відміну від багатьох інших потужних відновників, нова присадка залишається стабільною при дії повітря, але при цьому забезпечує додавання великої кількості електронів як у розчині, так і в твердому стані.

Сет Мардер і Стів Барлоу з Georgia Tech, які очолювали розробку добавки, назвали з'єднання рутенію "сверхредукційною легуючою домішкою". У ході досліджень, проведених в Прінстоні, було виявлено, що нова легуюча присадка збільшила провідність матеріалів приблизно в мільйон разів.

Раніше портал "Знай.ua" поідомляв про кремнієву нирку

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
кремній, рутеній, напівпровідник
Робот-аватар класу гуманоїдних роботів віддалено управляється людиною
0
0
14:38 18.03.2018
Meizu запатентувала сканер відбитків пальців на дисплеї
0
0
14:05 18.03.2018
Представники Microsoft заявили про спробу злому їх системи
0
0
23:48 17.03.2018
Новинка порадує покупців нюансами
0
0
21:38 17.03.2018