Вчені розповіли, де знаходяться наші двійники

поділитись
Це місце повинно було існувати

Якщо допускати, що космічні закони однакові в усіх частинах Всесвіту, то думка про існування двійників нашої Сонячної системи не здається такою вже дивною. Надпотужний телескоп і штучний інтелект дозволили NASA довести це на практиці. За 8 років своєї роботи телескоп Kepler зміг виявити тисячі передбачуваних планет. Нейромережа у свою чергу, змогла ідеально відточити здатність розпізнавання навіть слабких світлових сигналів. Як повідомляє 24канал, відкрита система планет є зменшеною копією Сонячної системи.

Команда вчених, що працюють з космічним телескопом Kepler, відкрила існування 8 екзопланет. За словами розробника штучного інтелекту Крістофера Шеллі, нейронна система, яка аналізувала дані Kepler, виявила сигнали від восьмої планети, що обертається навколо зірки Kepler-90 в сузір'ї Дракона. Таким чином, вчені впевнені, що виявили Сонячну систему, яка дуже схожа на нашу. Відомо, що нова планета більше землі майже на 30 % і розміщена на ближчій відстані від своєї зірки. Планету можна прирівняти до Меркурія, оскільки її температура становить понад 425 градусів за Цельсієм.

 

В той же час сама далека планета Kepler-90h, яку виявили науковці, розміщена на такому ж відстані, як Земля від Сонця. З тих пір, як наші предки виявили планети Сонячної системи тисячі років тому, вперше ми знаємо напевно, що наша сонячна система не є єдиним рекордсменом за кількістю планет. Зоряна система Kepler-90 – як міні-версія нашої Сонячної системи. Тут маленькі планети всередині, а великі – зовні. Проте всі розташовується набагато ближче до зірки, – розповів астроном Ендрю Вандербург.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про таємниче космічне кладовище

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
планета, телескоп, двійник
У липні Xiaomi представить Redmi 6 Pro, Mi Pad 4 і Mi Max 3
0
0
23:42 16.06.2018
У Федеральній комісії зі зв'язку США (Federal Communications Commission) з'явився непредставлений планшет Xiaomi
1
0
17:04 16.06.2018
Компанія має намір створити цілу систему підземних тунелів у США
0
0
14:07 16.06.2018
Нові ціни на смартфони приємно вразять українців
0
0
13:56 16.06.2018
Добірка цікавих ігор, які прикрасять затишні посиденьки вдома та подорожі
0
0
12:00 16.06.2018