Британські фахівці з Музею Уельсу і Лейстерського університету завдяки дослідженням дізналися, звідки взялися багатотонні масивні камені Стоунхендж в Уїлтширі.

Геолог Герберт Томас раніше вважав, що камені до Стоунхенджу доставляли з гір Преселі завдяки човні вздовж узбережжя.

Вчені повторно проаналізували висновки Томаса і зразки 1906 року, які були взяті до початку його дослідження.Як виявилося, ці валуни спочатку спускали до річки Монноу за допомогою сили тварин. Потім їх перевозили через річку Северн, а вже потім спускали до Эйвону.

Нагадаємо, що уфологи займаються вивченням НЛО і пов'язаних з ним феноменів, включаючи контакти з энлонавтами і викрадення останніми, уявне спілкування з інопланетянами, можливі палеоконтакт, круги на полях, квакери і т. д. На цей раз, досліджуючи космічні тіла, учені виявили дещо незвичайне на Титані. Відомо, що Титанія — найбільший супутник Урана і восьмий за розміром супутник в Сонячній системі.

Популярні новини зараз
Орендарі можуть привласнити житло? Що треба знати Були гроші і не стало: банкомати ПриватБанку дивують "фокусами" при знятті готівки Тариф 7,96 грн/куб діятиме не для всіх: кому доведеться платити більше Київстар раптово змінює тарифи: що стосується всіх абонентів
Показати ще

На його поверхні фахівці помітили щось, що нагадує місто, побудований з куполів. Ця інформація незабаром була офіційно опублікована на сайті організації під назвою National Oceanic Atmospheric Administration.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що велика кількість неприємних відчуттів від стресу і затяжної депресії для людського організму можуть принести не тільки плачевні наслідки.

Виявилося, що стрес може сприятливо вплинути на деякі процеси в людському тілі. Наприклад, стрес робить людину швидше і сильніше. Про це пише видання The Conversation.

"Не весь стрес поганий. Коли ми відчуваємо загрозу, наш гіпоталамус "штовхає" нас, щоб захистити і мотивувати до втечі або бою. Це первинний еволюційний відгук, запрограмований нашим мозком, щоб допомогти нам вижити, а потім відновити нормальні умови", ― зазначив асоційований професор клінічних досліджень великих тварин університету штату Мічиган Адам Мозер.

Він зазначив, що це підтвердили дослідження на свинях, які мають схожі з людьми системи органів.