Протягом тривалого періоду часу відеоігри залишалися просто розвагою. Однак сьогодні деякі з них отримали статус кіберспорту. Інші відеоігри використовують для навчання військових і рятувальників. Оглядач Роб Галлахер повідомив на сторінках Guardian, що відеоігри могли б допомогти і політикам, адже часто апелюють до реалістичних антиутопій і дозволяють зрозуміти логіку взаємин людини і техніки.

З'явившись після війни, відеоігри були створені на хвилі популярності кібернетики і теорії динамічних систем. Протягом десятиліть, вони залишалися просто кумедним способом скоротати час. Однак сьогодні віртуальна реальність все частіше робить реалістичні прогнози і показує новітні тенденції в розгорнутому і завершеному вигляді.

Крім цього, досвід взаємодії з відеоіграми допоміг би чиновникам зрозуміти характер взаємин між користувачами і корпораціями, у тому числі, в контексті збору інформації і тотального стеження.

Так, нещодавно на зустрічі міністрів оборони Європейського союзу в Талліні політики зіграли в гру Cyberwar, яка імітує кібер-атаку на військові сили ЄС, штаб-квартиру в Римі і на військово-морські сили Євросоюзу.

Популярні новини зараз
Світло відключатимуть на 6 годин, а про опалення взимку і не мрійте: українців серйозно попередили Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Українцям виплатять по 10 800 гривень на особу: хто отримає нову допомогу
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про причини краху знайомств в інтернеті