Чіпмейкер Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. закрив кілька своїх заводів минулої ночі, після чого його системи були вражені комп'ютерним вірусом.

TSMC є найбільшим виробником напівпровідників у світі і поставляє компоненти для таких компаній, як AMD, Apple, Nvidia і Qualcomm. Компанія повідомила Bloomberg, що вірус заразив "величезну кількість своїх виготовлення інструментів", але "ступінь зараження змінюється" на разніх фабриках. Деякі відновили свою діяльність, але інші можуть стояти без діла ще пару днів. Компанія вказала, що її заводи не були заражені вірусом остаточно.

"TSMC піддався нападу вірусів раніше, - сказав фінансовий директор Lora Ho Bloomberg, - але це перший випадок, коли вірусна атака вплинула на наші виробничі лінії". Вона не розкривала, виробляють чи порушені лінії процесори для Apple, ні про фінансові втрати.

Уповільнення відбувається в критичний час для компанії, так як багато технічні компанії працюють над випуском наступного покоління продуктів цієї осені. У травні компанія почала випускати чіп Apple A12, який, як очікується, буде використовуватися в лінійці iPhone цього року, і перший з них використовує новий 7-нм процес, який повинен зробити чіпи більш компактними, швидкими та ефективними.

Нагадаємо, що за попередніми даними, популярна фінська компанія HUMU створила аудиоподушку, яка дозволяє слухати музику або дивитися кіно без навушників.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, додаток Google Maps запустило нову функцію: тепер при поширенні геолокації буде відправлятися також інформація про заряд акумулятора смартфона. Про це повідомляє The Verge.

Також портал Знай.uа писав, що не можна не погодитися, що Google Chrome є самим популярним браузером. Але, на жаль, по зручності і оснащенню він поступається своїм конкурентам в особі Opera або Safari, в яких зручний режим PIP (картинка в картинці) вже давно існує.