Смартфони від китайської компанії Xiaomi найближчим часом зможуть позмагатися з пропозиціями від інших компаній за якістю зйомки. Генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь повідомив, що корпорація бере курс на поліпшення камер в своїх телефонах.

Не секрет, що девайси Xiaomi можуть конкурувати з пристроями інших виробників за потужністю, швидкістю роботи, автономністю і вартістю, але коли справа доходить до якості зйомки, найчастіше китайські гаджети не дотягують до моделей від великих брендів.

Як стало відомо, Лей Цзюнь розіслав співробітникам лист, в якому оголосив про необхідність створення нового підрозділу. Його завданням стане поліпшення якості зйомки. Пан Цзюнь зазначив, що компанія готова виділити на це всі необхідні ресурси.

За словами керівника Xiaomi, вони повинні продовжувати накопичувати технології, щоб їх смартфони стали одними з кращих в світі за якістю зйомки. Він упевнений, що компанія зможе досягти цієї мети.

Популярні новини зараз
"Відрізати два міста, прикриваючись миром": відомий екстрасенс визначив плани росії на травень 2024 Гарчать та кусають оточуючих: серед підлітків шириться дивна субкультура Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, Хакери навчилися повторно завантажувати видалені шкідливі програми в Google Play. Про це повідомляють symantec.com.

За словами експертів з безпеки, як мінімум сім заражених програм повернулися в магазин після блокування, змінивши назви та видавців. Код шкідливого ПЗ залишався таким же.

Небезпечні програми маскувалися під калькулятори, емодзі-клавіатури і диктофони для запису дзвінків, однак вони не виконували вказані в описі функції. Додатки ховалися після установки, намагаючись отримати доступ до девайсу.

Дослідники запевняють, що подібні шкідливі програми крутили жертвам рекламні оголошення і обманювали користувачів фейковими конкурсами, приносячи великий дохід хакерам за рахунок довірливих клієнтів.

Нагадаємо, що на початку травня експерти в області кібербезпеки компанії VUSec розповіли про нову форму атаки на Android-смартфони. Технологія злому отримала назву GLitch.