На Тернопільщині зараз розпал малинного сезону. Ще тиждень тому на ринках не було ягід, зараз же з'явився широкий асортимент яскраво-червоної ягоди. На овочевому ринку з'явилися ягоди, вирощені на городах бабусь і в спеціалізованих господарствах. Про це пише Сорока.

Господині, продають ягоди з власного городу, хочуть отримати 20-25 гривень за літрову баночку. Попит на машину в цьому році є, але урожай підводить. Таку думку висловлюють багато продавців машини.

Одна з продавців розповіла, що живе в Теребовлянському районі і привозить ягоди на продаж у Тернопіль. Жінка зазначила, що у неї ранні сорти малини, тому урожай невеликий і більшого вже не буде. Ще одна продавщиця розповіла, що за холодної весни кущі малини підмерзли, тому урожай невеликий. Деякі продавці скаржаться і на низький попит. Вони кажуть, що ціни на ягоди високі, а люди не поспішають витрачати гроші.

Малина на ринку Фото: скріншот

На ринку недалеко від «Оріона» також малини багато. Вартість ягід тут коливається в межах 20-30 гривень за літрову баночку. Продавці на цьому ринку дотримуються тієї ж думки, що урожай малини в цьому році дуже маленький, тому ціни високі. Продавці розповіли, що дійсно кущі вимерзали, але пощастило врятувати ягоди тим, у кого городи закриті гілками високих дерев.

Популярні новини зараз

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Рада готує соцвиплати для "заробітчан": на руки – до 150 тисяч, хто отримає

Українці знайшли "діру" в тарифах на газ і воду перед опалювальним сезоном: звідки беруться "зайві" відсотки

Показати ще

Купити ягоди можна і онлайн. Як не дивно, покупці є і ягоди теж. Продавець привозить малину до дому або офісу замовника і отримує гроші. Тут можна купити малину за 25-35 гривень за кілограм.

Нагадаємо, Знай писав, що в Тернополі взялися за боротьбу з несанкціонованої торгівлі баштанними.

Знай повідомляв, що на ринках Тернополя з'явилися кавуни та дині з нітратами.

Нещодавно Знай передавав, що на тернопільських ринках лабораторії виявляють овочі з нітратами.