Кімберлі Фургейт завагітніла вдруге, коли їй було 42 роки. Вони з чоловіком вже мали 10-річну дочку і не планували ще народжувати дітей. Однак доля розпорядилася інакше.

В черговий похід до лікаря з'ясувалося, що Кімберлі носить під серцем трьох малюків. Жінка відповідально поставилася до вагітності і носила малюків до 6 місяця. Коли почалися пологи, лікарі були готові зустріти трьох малюків, але сталося непередбачене.

Під час пологів лікарі помітили ніжки четвертої дитини. Вони повідомили про це новоспеченій мамі. Папа Крейг чекав біля дверей родзала і готовий був побачити кохану дружину і трьох дітей, але виявив чотирьох дітей. Кімберлі народила чотирьох маленьких дівчаток, які виявилися ідентичними близнюками.

Кайлі, Кенлі, Крістен, Келсі ідентичні близнюки, але також ще й лікарі здивували і іншими незвичайними деталями. Шанс народити чотирьох дітей одночасно становить 1 до 729 тисяч. А шанс народження ідентичних близнюків становить 1 до 13 мільйонів.

Вже через кілька тижнів після пологів діти повернулися додому до старшої сестри. Кімберлі розповіла, що народження цих дочок стало для неї найціннішим життєвим досвідом. Діти дарують їй посмішки, від яких вона відчуває себе щасливою.

Популярні новини зараз

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Маршрутник визвірився на пільговика через безкоштовний проїзд і встановив свої правила: "Сів і будеш виконувати"

В Україні Covid-19 потроху відступає, медики радіють "жовтій" статистиці: дані МОЗ на 16 жовтня

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що в пологовому відділенні лікарні святого Мартіна, що на Закарпатті, народилося двоє двійнят-два хлопчики і дві дівчинки.

Також Знай повідомляв, що Велика Копаня - село на Закарпатті, яке називають українською столицею близнюків. Тут 50 пар близнюків на 4000 жителів.

Нещодавно Знай передавав, що мешканка Бразилії завагітніла, але лікарі виявили не одного малюка і 5-рых.