Існує п'ять способів чудово заощадити гроші в подорожі. Звичайно, доведеться витратити деяку суму, але все ж її розмір виявиться набагато меншим, ніж ви могли б подумати.

До них відносяться:

Пошук залізничних квитків. Завчасне бронювання може заощадити близько 50% вартості квитка на поїзд. Якщо ж ви не звикли заздалегідь планувати подорож і не хочете прив'язуватися до фіксованого графіку, просто іноді моніторте наявність та вартість квитків. Відомі компанії дуже часто влаштовують різні розпродажі. Це допоможе заощадити вам багато грошей.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

У Харкові обстріляли переповнений трамвай - бите скло і крики по всій вулиці

У вікно онімілих киян постукав кур'єр служби доставки, висота не злякала - "Вам посилка!"

У Харкові багатотонний тягач розчавив пенсіонерку: "Розмазав по асфальту"

Показати ще

Ночівля в хостелах чи гуртожитках. Загальні кімнати є найбільш дешевим житлом у будь-якій країні світу. Звичайно ж, можна жити і абсолютно безкоштовно, використовуючи такі сервіси, як Couchsurfing. Але якщо цей варіант – не для вас, забронюйте місце в хостелі.

Використання студентських та інших дисконтних карт. Ви студент, вчитель або вам менше 26 років? Ласкаво просимо у світ з 50% знижками та безліччю різних пропозицій. Отримайте студентську / вчительську / молодіжну карту та заощаджуйте!

Отримання туристичних карт міста. Якщо ви плануєте побачити багато визначних пам'яток в місті, ви повинні отримати спеціальну карту, яка надасть вам знижку і безкоштовний доступ до основних визначних пам'яток і музеїв, а також безкоштовний проїзд на громадському транспорті. Таким чином можна заощадити більше 100 доларів в Лондоні, 80 доларів США, з карткою з Паризького музею, 50 доларів з карткою в Гельсінкі і ще більше з картами міського туризму. Це дивовижний спосіб заощадити гроші на незвичайних атракціонах і розвагах, які часто досить дорогі.

Продаж своїх послуг. Це допоможе не тільки заощадити, а й заробити. Використовуйте сервіси Craigslist, TaskRabbit або Gumtree, щоб знайти людей, які потребують виконання невеликих завдань неподалік від будинку. Отримайте гроші за надану допомогу. Крім того, якщо у вас є навичка, продайте її. Це може бути що завгодно, навіть стрижка. Ви також можете допомогти людям дізнатися свою рідну мову з допомогою таких програм, як Duolingo.

Використання готових, нетрадиційних способів подорожей може призвести до великої економії. Терпіння, практика і творчий підхід допоможуть вам подорожувати по світу практично без грошей!

"Знай.uа" розповідав про 25 причини того, що ви залежні від подорожей

Портал "Знай.а" ділився інформацією про те, що можна зробити у Вашингтоні абсолютно безкоштовно

Нагадаємо, для багатьох людей відсутність грошей - лише відмазка, а не неможливість подорожувати