У вінницькому зоопарку посварилися двоє білих орланів. Працівники Подільського зоопарку оприлюднили відео, у якому видно, як пірнаті кричать і сваряться. У дописі пишуть:

"Виявляється, конфлікти бувають не лише між людьми, але й у братів наших менших - тварин та птахів. Не виключення і орлани білохвости. От і сьогодні з самого ранку ніяк не можуть помиритися. То на одній й тій самій жердочці сидіти хочуть, то на один й той самий шматок рибини претендують. От і сваряться."

Орлани надзвичайно галасливі, і прагнуть перекричати один одного. Через їхні крики всі тварини у сусідніх вольєрах неспокійні. Дуже хочеться долучитися до розбірок?

"Сиф бігає по вольєру, а страус довбає дзьобом по паркану. Лише даурські журавлі неспішно вичищають довгими дзьобами своє пір'ячко, а потім поважно крокують вольєром до миски з водою", - пишуть працівники зоопарку.

Розборки орланів-білохвостів у Подільському зоопарку

Виявляється, конфлікти бувають не лише між людьми, але й у братів наших менших - тварин та птахів. Не виключення і орлани білохвости. От і сьогодні з самого ранку ніяк не можуть помиритися. То на одній й тій самій жердочці сидіти хочуть, то на один й той самий шматок рибини претендують. От і сваряться. Та ще й так, щоб один одного перекричати. Доки орлани розборки чинять, неспокійні і мешканці сусідніх вольєрів. Сиф бігає по вольєру, а страус довбає дзьобом по паркану. Лише даурські журавлі неспішно вичищають довгими дзьобами своє пір'ячко, а потім поважно крокують вольєром до миски з водою.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще
Geplaatst door Подільський зоопарк op Maandag 14 oktober 2019

Як повідомляв Знай.ua, отруйна тварюка атакувала одесита в несподіваному місці.

Нагадаємо, Знай.ua розповідав, що у Дніпрі чотирилапих "закатали" у бетон, кадри другого народження

Сайт Знай.ua оприлюднив інформацію про те, що протилежності притягуються: дика кішка подружилася з песиком.