Росіяни вже турбуються і за правобережну частину південного напряму України. Вважають, що питання Енергодару вже давно вирішено на користь ЗСУ.

Нові жалюгідні пости з'явилися в Telegram-каналах пропагандистів, де публіку почали готувати до нових поразок. Вже всі чудово розуміють, що цю війну Росії не виграти, але народ не готовий поки що до цього.

Спочатку з'явилася звістка про те, що Збройні сили України нібито зараз планують захоплення Запорізької атомної електростанції, адже це є однією з ключових цілей на сьогоднішній день. Однак, найімовірніше, все це вигадка для того, щоб легко здати цю територію.

Енергодар, фото: Telegram
Енергодар, фото: Telegram

Інший Telegram-канал взагалі зазначає, що відхід російських окупантів з міста Енергодар давно вирішений наперед.

Популярні новини зараз
Кому дістануться нові виплати у 6600 грн: куди звертатися В Україні з'явився новий вид доплат для пенсіонерів: скільки отримають ті, кому ще немає 70 Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."
Показати ще

“Передача контролю буде МАГАТЕ, а потім Києву. Повідомляється, що умови Зеленського Москва вважає прийнятними, а домовленості з ним легітимними. -за самого наступу, а через перспективу втрати влади" - пишуть пропагандисти.

Енергодар, фото: Telegram
Енергодар, фото: Telegram

І найімовірніше так і буде. Для того, щоб не втратити владу, він буде готовий на такі жертви, адже війну йому вже ніколи не виграти.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов зазначав, що взимку активні бойові дії вщухнуть, а вже до кінця травня ЗСУ будуть у Криму.

Енергодар, фото: Telegram
Енергодар, фото: Telegram

Нагадаємо, що РФ має намір показати білорусам усю міць російського тероризму: сценарій уже готовий

Раніше повідомлялося, що бранець зайшов із козирів і просить свого уряду, щоб його забрали назад до Новосибірська .

Також пропагандисти скаржаться, що Херсон це Україна: підлітки допомагають ЗСУ наводити вогонь