Незважаючи на "покращення" уряду, українці можуть собі дозволити дорогі продукти не частіше, ніж кілька разів на рік.Про це повідомляє доктор соціологічних наук Олександр Шульга.

Згідно з даними опитування, кияни, які отримують найвищі зарплати по країні, і ті не можуть собі дозволити делікатеси.

Так, близько половини киян можуть собі дозволити купувати делікатесні продукти тільки з особливої ​​нагоди - на свята чи дні народження. Понад чверть опитаних українців кажуть, що можуть придбати будь-які делікатеси в будь-який час. А 12% респондентів зізналися, що взагалі не можуть дозволити собі купувати делікатеси.

Що стосується самих свят, то українці майже одноголосно найважливішим називають Новий рік.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати "Холостяка" Алекса Топольського запитали про інтим перед 7 випуском: "Не шкодуй" Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Новий рік - у нас це святе свято, яке називають головним для себе від 80% до 90% респондентів, коли в ієрархії свят ми запитували, які свята для вас найважливіші - Новий рік і Різдво Христове", - уточнив Шульга.

Разом з цим, за словами генерального директора Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенко, за останній рік овочі подорожчали на 35%. При цьому безумовним чемпіоном з подорожчання є буряк - 73%. Морква подорожчала на 64%, цибуля на 24%, капуста на 22%, а картопля - всього на 5%.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", кабінет міністрів спільно з Державною службою з питань праці планують відновити раптові перевірки бізнесу, через що можуть постраждати пересічні споживачі.