Незважаючи на "покращення" уряду, українці можуть собі дозволити дорогі продукти не частіше, ніж кілька разів на рік.Про це повідомляє доктор соціологічних наук Олександр Шульга.

Згідно з даними опитування, кияни, які отримують найвищі зарплати по країні, і ті не можуть собі дозволити делікатеси.

Так, близько половини киян можуть собі дозволити купувати делікатесні продукти тільки з особливої ​​нагоди - на свята чи дні народження. Понад чверть опитаних українців кажуть, що можуть придбати будь-які делікатеси в будь-який час. А 12% респондентів зізналися, що взагалі не можуть дозволити собі купувати делікатеси.

Що стосується самих свят, то українці майже одноголосно найважливішим називають Новий рік.

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Пономарьов звів Винника з іншою співачкою: "Олександр, спасибі"

Відкинутий Мішиною Льоша з "Холостячки" розкрив цінний план на щастя: "Найважливіше..."

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Показати ще

"Новий рік - у нас це святе свято, яке називають головним для себе від 80% до 90% респондентів, коли в ієрархії свят ми запитували, які свята для вас найважливіші - Новий рік і Різдво Христове", - уточнив Шульга.

Разом з цим, за словами генерального директора Української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексія Дорошенко, за останній рік овочі подорожчали на 35%. При цьому безумовним чемпіоном з подорожчання є буряк - 73%. Морква подорожчала на 64%, цибуля на 24%, капуста на 22%, а картопля - всього на 5%.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", кабінет міністрів спільно з Державною службою з питань праці планують відновити раптові перевірки бізнесу, через що можуть постраждати пересічні споживачі.