Запорізький аеропорт закрили на ремонт ще у вересні і обіцяли відкрити 16 жовтня. Але підрядник, судячи з усього, не встигне в строк.

Ремонт аеропорту перенесли ще на 10 днів.

Це стало зрозуміло з повідомлення компанії "Мотор Січ", в якому попередили про те, що рейс Запоріжжя-Київ компанія тимчасово скасовує повністю, а рейси Запоріжжя-Мінськ поки що будуть відправлятися з Дніпра.

Відновлення роботи міжнародного аеропорту відкладається як мінімум на 10 днів і всім, у кого були куплені квитки потрібно звернутися до свого авіаперевізника або в туристичну компанію.

Ремонт планували закінчити 16 жовтня, але не встигають.

Популярні новини зараз
Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал змінила місце роботи: "Збулась моя невеличка мрія" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, для українських пенсіонерів змінили порядок виплати пенсій. Зокрема, йдеться про встановлення мінімального віку, необхідного для нарахування пенсії за вислугою років.

Як повідомляв Знай.іа, в Кілії Одещині мати трьох дітей пограбувала церква.

Знай.іа писав, що на Прикарпатті вчителька з Калуша винайшла новий метод, як зацікавити учнів математикою.