Зовсім скоро пачка цигарок може коштувати від 80 до100 грн. Ухвалення законопроєкту №1210 про внесення змін до Податкового кодексу України передбачає зростання ставки акцизного податку.

В Україні здорожчають цигарки.

"Зміни, передбачені законопроектом № 1210, несуть високі ризики як для тютюнової галузі, так і для держави. Збільшення цінового розриву з країнами-сусідами і низька купівельна спроможність громадян може привести до різкого зростання рівня контрабанди", – розповідає директорка із зовнішніх зв’язків компанії "Філіп Морріс Україна" Наталія Бондаренко.

Крім здорожчання тютюнових виробів, будуть закриватись фабрики в Україні і збільшуватиметься нелегальна торгівля цигарками.

Цигарки здорожчають практично вдвічі.

Популярні новини зараз
"Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло "Сопля зелена, зараз об*сцю тебе": російський вчитель поставив учня на коліна і знущався через погану поведінку Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще

Нагадаємо, що консервативна оцінка розвитку Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства передбачає зростання ВВП в наступному році на 3,7%, оптимістична - 4,8%.

Знай.uа писав, що Державна судова адміністрація України (ДСАУ) оголосила закупівлю службових автомобілів для судових інституцій.