Велика кількість людей по всьому світу буквально не уявляють свого "ідеального" ранку без чашечки ароматної кави. І серед цієї величезної кількості людей є чимало тих, хто любить додавати в напій молоко чи вершки.

Група вчених з Оксфордського університету з'ясувала, що кава з молоком не приносить жодної користі для людського організму.

Результатами дослідження вчені поділилися в одному із наукових журналів.

Кава з молоком, фото coffeefan
Кава з молоком, фото coffeefan

За словами вчених, будь-які добавки (вершки, молоко, цукор) нівелюють усі позитивні дії кави на організм. Щоб напій покращував кровообіг та знижував ризик розвитку раку, необхідно пити його у чистому вигляді.

Популярні новини зараз
Гроші більше не сховаєш: влада отримала дані про рахунки українців Абоненти Vodafone залишаться без зв'язку: кому потрібно терміново замінити SIM-картку Українці не підозрюють про наслідки: які пастки приховує "Національний кешбек" Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще

Кава, фото з вільних джерел
Кава, фото з вільних джерел

А ось нутриціологиня Наталія Козак свого часу відповіла українським журналістам, чи залежить засвоєння кави від того, коли доби ви її п'єте, і як кілька чашок капучіно можуть позначитися на розмірі вашої талії.

"Коли ми намагаємося розібратися, що таке кава з молоком, то в першу чергу нам потрібно зрозуміти, скільки молока містить каву. Сама по собі кава чиста і без цукру є напоєм, який має антиоксидантні властивості. Норма споживання для здорової людини - 4-5 чашок на день, що становить 400 мг кофеїну. Така кава не є їжею чи перекушуванням, адже містить мінімум калорій", — відповіла нутриціологиня.

Дієта, фото pxhere
Дієта, фото pxhere

А це означає, що контрольоване споживання кави насправді не завдасть жодної шкоди вашому здоров'ю та фігурі, за умови, якщо ви не додаєте до неї цукор, молоко, різні топінги та сиропи.

Нагадаємо, бутильована вода брудніша за водопровідну: вчені знайшли в ній речовини, що викликають рак.

Раніше повідомлялося, ви недооцінюєте сон: шкода здоров'ю може бути непоправною.

Також, українцям радять берегти серця та голови: магнітні бурі накриють у вересні.