Професійний фітнес тренер та блогер Віктор Мандзяк у своєму Інстаграмі розповів, чи нормально, коли людина їсть пізно ввечері.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНайчастіше людей турбує ця проблема, адже вони думають, що ввечері є шкідливо і картають себе за це.
Але він заспокоїв, що вечірнє перекушування – логічна реакція організму на енерговтрати за день. Людський організм відстежує рух калорій та правильно повідомляє, що їх слід поповнити.
Зазвичай нічний "жор" буває у людей, які не снідають або майже не їдять протягом робочого дня. Тому вживати основну частку калорій у вечірній час не шкідливо, а нормально. Насправді шкідливе лише переїдання і це не залежить від часу доби. Воно шкідливе завжди – вранці, в обід та ввечері. Тому не важливо в який час доби ви будете їсти, важливо якість харчування та кількість з'їденого.
Крім цього, можна запровадити кілька корисних звичок. Вдома має бути тільки корисна їжа, залежно від вашого способу харчування та схуднення. Застілля завжди починайте з майже калорійної їжі. Це можуть бути овочі, гриби та інше.
Дотримуйтесь правил п'яти хвилин, які ви застосовуватимете для тренування. Буває так, що не хочеться тренуватись, ми всі люди і маємо на це право. Але 5 хвилин це не багато для людини, яка не хоче, і достатньо, щоб підтримувати якийсь розвиток.
Нагадаємо, що діабет більший, ніж просто хвороба: медики попереджають про небезпечні наслідки.
Раніше ми повідомляли, що високий тиск не лише через проблеми із серцем: що може бути причиною, до яких лікарів йти і які аналізи здавати.