Ко-вошінг — це миття голови без шампуню. Метод, який допомагає тримати волосся чистим, зволоженим і м’яким, особливо якщо воно сухе, кучеряве або пошкоджене.

Замість звичайного шампуню тут використовується кондиціонер. Його склад дозволяє видалити бруд і залишки засобів для укладки, не пересушуючи шкіру голови. Завдяки відсутності агресивних мийних компонентів, зберігаються натуральні олії, а волосся стає шовковистим, м’яким і легким у догляді, пише RealSimple.

Метод має кілька переваг - допомагає зберегти вологу в структурі волосся, зменшує ламкість, покращує зовнішній вигляд навіть за вологих умов і відновлює після фарбування чи термічних пошкоджень. Також це економить витрати на шампунь і полегшує рутину догляду.

Волосся, шампунь / фото: Pixabay
Волосся, шампунь / фото: Pixabay

Якщо у вас дуже сухе волосся, ко-вошінг можна проводити кожні 2–3 дні. Але повністю забувати про шампунь не варто — хоча б раз на 2–4 тижні слід використовувати очищувальний засіб, аби уникнути накопичення продуктів.

Популярні новини зараз
ТЦК засипає штрафами: юрист розвіяв міфи про порушення військового обліку Повернення до кордонів 2022 року? Відомий таролог поділився несподіваним прогнозом Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Показати ще

Догляд за волоссям, фото thevoicemag
Догляд за волоссям, фото thevoicemag

Для ко-вошінгу важливо правильно нанести кондиціонер - добре змочити волосся, рівномірно розподілити засіб, промасажувати шкіру голови, залишити на кілька хвилин і ретельно змити.

Миття волосся. Фото Freepik
Миття волосся. Фото Freepik

Цей спосіб найкраще працює для кучерявого, хвилястого або фарбованого волосся. Тим, у кого тонке або пряме волосся, метод може не підійти — пасма швидко втрачають об’єм.

Для ко-вошінгу обирайте кондиціонери без силіконів, а якщо волосся потребує додаткового догляду — можна застосовувати незмивні засоби.

Метод не замінює повноцінне очищення, але є чудовим доповненням до вашого догляду.

"Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця."

Раніш ми повідомляли, чому не можна мити голову в останній день тижня: розгадка старої прикмети здивує всіх.

Як утримати волосся чистішим довше: прості лайфхаки від трихолога - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, викинь кокосове масло: українкам підказали, як позбутися сухості та ламкості волосся.