Багато продуктів втрачають частину вітамінів та корисних речовин у процесі термічної обробки. Щоб отримати від них максимальну поживну цінність, фахівці рекомендують вживати такі продукти у сирому вигляді.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКоли краще відмовитися від сирих овочів
Але почнемо з того, що не завжди не все і не всім підходить таке харчування. Якщо у вас чутливий шлунок або порушена робота кишечника, свіжі овочі в раціоні можуть спричинити дискомфорт: здуття, біль або загострення хронічних захворювань. У будь-якому випадку, якщо у вас є якісь проблеми, краще проконсультуватися з вашим лікарем.
Які овочі у сирому вигляді зберігають більше користі
Цибуля
Згідно з дослідженням Корнельського університету, в сирій цибулі містяться сірковмісні сполуки та антиоксиданти, яких практично не знайти в інших продуктах. Тому варто додавати свіжу цибулю в салати під час обіду та вечері — вона не лише посилює смак, а й приносить користь організму.
Буряк
Вона багата фолієвою кислотою (вітамін В9), вітаміном С, калієм і марганцем. Підтримує здоров'я імунної, кровоносної та репродуктивної систем. Часто використовується в народній медицині як м'який проносний засіб.
Кокос
Кокосовий горіх - це поживний продукт, що містить клітковину, білки, вуглеводи, вітаміни та мінеральні речовини. Він також багатий на природні електроліти. Вживання кокосової води - один із найпростіших способів вгамувати спрагу і одночасно заповнити запас необхідних речовин.
Брокколі
Цей вид капусти - справжнє джерело вітамінів, клітковини, білка, заліза, магнію, кальцію і селену. Найбільшу користь броколі приносить саме у сирому вигляді. Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Journal of Agricultural and Food Chemistry, у людей, які їдять сиру броколі, рівень засвоєння корисних речовин значно вищий у порівнянні з тими, хто віддає перевагу вареній або тушкованій капусті.
Нагадаємо, раніше вчені назвали основну причину ожиріння.
Як повідомляв портал "Знай.ua", вам не можна робити лазерну епіляцію, якщо маєте ці протипоказання.
Також "Знай.ua" писав, що таку рибу не можна купувати влітку.