На Київщині створили нову поліцію, перевдягнувши міліціонерів

Подорожі
21.08 14:41
3291
0

В містах Обухів та Васильків розпочався місячний експеримент з перетворення міліціонерів в поліцейських. На них вдягли нову форму, надали автомобілі та випустили на вулиці без додаткового навчання.

"Люди хочуть працювати, прийшли як романтики. Багатьом хочеться допрацювати до пенсії", - сказав 5 каналу начальник міліції Київської області Вадим Троян.

На відміну від столичних патрульних, місцеві міліціонери не пройшли спеціальних курсів, не мають портативних відеокамер та і нову форму отримали лише частково. До того ж працюватимуть перевдягнені міліціонери пліч-о-пліч з працівниками ДАІ, яких досі не розформували в регіонах України.

Вулиці міст патрулюватимуть 72 нинішніх правоохоронців на 10 екіпажах. Перше завдання – скоротити час прибуття на місце події до 5-10 хвилин після виклику.

Єдине, в чому допомогли міліціонерам міжнародні структури – це поради фахівців з Консультативної місії Європейського Союзу.

Читайте також: На посаду одного патрульного у Миколаєві претендують дев'ять людей

Нагадаємо, що за законом "Про національну поліцію" українська міліція припиняє існування з 1 вересня. Після запуску патрульної поліції в усіх регіонах, в МВС почнуть широкомасштабну переатестацію та навчання слідчих та кадрових працівників міністерства.

Наразі нова поліція працює лише у Києва, до кінця літа вона вийде на вулиці Львова, наприкінці вересня – в Одесі. Навчання та відбір кандидатів у нову поліцію триває у Харкові, Дніпропетровську, Миколаєві, підконтрольних Україні частинах Донецької та Луганської областей, Закарпатті та Волині.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування22.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори