Учені знайшли в космосі Обитель Бога (фото)

IT-світ
25.07 00:05
7824
0

Ученим удалося сфотографувати "обитель Бога". Тривалий час знімки були засекречені, але тепер інформація потрапила назовні.

У 1994 році космічний телескоп "Хаббл" зафіксував величезний плаваючий у космосі об'єкт, як вважають учені, штучного походження. У НАСА назвали його Обителлю Бога. Тоді всю інформацію засекретили.

Об'єкт не раз фотографували, щоб переконатися, що Обитель Бога не випадкова перешкода при передачі даних на Землю. На знімках видні сяюче конструкції, а розміри… Слова "величезний" і "гігантський" ніяк не пасують для об'єкту, який можна виміряти в мільярдах кілометрів.

До речі, ученим удалося дізнатися, що об'єкт рухається разом із галактикою відносно Землі. А це відповідає Теорії великого вибуху. Згідно теорії, колись у Всесвіті стався вибух і відтоді галактики розлітаються у різні боки.

Читайте також: Учені побачили екзопланету-двійника Землі

З'ясували, що наша галактика і решта переміщаються відносно Обителі Бога, але саме "місто" нікуди не летить, оскільки перебуває у тому самому пункті, від якого все розлітається. Тобто Обитель розташована у самому центрі Всесвіту.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори