У Києві біля водойм зустрічається п'ять видів малярійних комарів. А також ще 20 немалярийних комарів. Про це розповів в. о. директора Київського лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я Сергій Чумак.

"Ентомологи ГУ "Київський МЛЦ МОЗ України" визначили існування на території столиці 5 видів малярійних комарів і 20 видів немалярийних комарів. Також у Києві налічується понад 180 анофелогенных водойм (дрібні, малопроточные і добре прогріваються водойми - ред.), де відбувається їхнє розмноження, з них 153 водойми знаходяться у 3-х км зоні від житлової забудови", - повідомив він.

Фахівець пояснив, що на даний момент у столиці близько 33 га площ на воді, де існують сприятливі умови для виплоду малярійних комарів. Ця цифра цілком на рівні минулого року. При цьому в 2018 році на водоймах Києва проводилися противокомарные заходи, в яких брали участь понад 60 фахівців.

Раніше повідомлялося, що білок, що зв'язує інсулін-подібний фактор росту плодових мух, дозволить зменшити чисельність шкідливих комарів, які переносять малярію і жовту лихоманку.

Популярні новини зараз

У Києві накрили вуличний бордель, українці вивели копів на чисту воду: "Кришують, а потім ловлять"

Тиснява і палаючі шини: на кордоні з Польщею масовий безлад, відео

П'яний улюбленець Кадирова Ємельяненко загримів за ґрати, що накоїв боєць ММА

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

Показати ще

Нове дослідження Йоркського університету дозволило інакше поглянути на протеїн, який бере участь у нормалізації рівня інсуліну у дрозофіла фруктового. Раніше медики вважали, що він веде себе аналогічно тим, що присутні в організмі людей, повідомляє Nature Communications.

Нагадаємо, мухи допоможуть у війні з заразними комахами. Медики сподіваються зменшити чисельність комарів.

Як повідомляв "Знай. ua", який алкоголь воліють "гурмани" в різних країнах світу.

"Знай. ua" писав, що українців атакувала дивна епідемія, люди в паніці. Люди помітили небувале скупчення медуз.