У Києві очікується хвиля відключення води за несплату. Неплатників чекають перевірки, попередження і у них будуть свірятися розрахунки, а відключення води стане крайнім заходом. Про це заявив директор розрахункового департаменту "Київводоканал" Валерій Люлін.

"Відключення ― це крайня міра. Ми завжди попереджаємо, розмовляємо і проводимо звірку розрахунків. Але після 10-20 попередження можемо відключити. Ми почнемо з великих боржників і дійдемо до маленьких", - повідомляє Люлін.

Загальний борг киян перед підприємством на даний момент становить 303 мільйони гривень. При цьому найбільший борг числиться на квартирі, в якій прописано 26 осіб. Про це повідомив прес-центр "Київводоканалу" на офіційному сайті.

Новий закон "Про житлово-комунальні послуги" вступить в силу вже з 10 червня 2018 року.

Популярні новини зараз
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

"Київводоканал" загрожує києвлянам:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" українцям доведеться платити за комуналку сусідів. Зовсім скоро в українських багатоповерхівках поголовно встановлять лічильники на тепло і воду. Мова йде про будинкові лічильники, за показниками яких і потрібно буде оплачувати комуналку. Згідно з прийнятим законом "Про комерційний облік комунальних послуг", всі лічильники на тепло мають встановити до серпня цього року, а лічильники води – до серпня 2019-го, займатися цим повинні постачальники послуг.

Давайте розбиратися, як доведеться платити за комуналку за новими правилами і хто заплатить за сусіда.

Головна зміна – вважати платіжки будуть з домовиком, а не квартирних лічильників. Закон передбачає, що комунальна послуга надається на весь будинок, тому і платити потрібно за все кількість води і тепла, яке потрапило в багатоповерхівку. Якщо мова йде про тепло, то і зараз далеко не в кожному будинку є технічна можливість встановити квартирний лічильник, тому частіше всього і до прийняття закону в силу вважали за загальним приладом обліку.