Жителі Києва таки дочекаються гарячої води і можливо дуже скоро, але планові відключення ніхто не скасовує. Так, перебої з водопостачанням більш-менш стабілізуються вже влітку, в причиною, по якій все місто цілий місяць гріло воду в тазах і каструлях, криється в багатомільярдних боргах.

Про це в ефірі українського телеканалу розповів столичний градоначальник Віталій Кличко.

"Дві причини. По-перше, нам у спадок дісталася централізована система опалення. Після зими однозначно потрібно робити перевірку труб. Щоліта у нас повторюється одне й те саме - потрібно перевіряти систему, ремонтувати її і готувати до нового опалювального сезону. З іншого боку - зараз у нас йде суперечка з "Нафтогазом". Ми забираємо активи "Київенерго" (раніше місто обслуговувала компанія мільярдера Ріната Ахметова), повертаємо назад у власність міста. У "Київенерго" був борг перед "Нафтогазом" майже на 5 мільярдів гривень. Ми говоримо, що цей борг - це борг "Київенерго" перед "Нафтогазом", а не Києва перед "Нафтогазом". Тому "Нафтогаз" зараз не дає газу для підігріву води", - розповів мер.

На питання, чи дочекаються кияни гарячої води цього літа, мер відповів:

Популярні новини зараз
Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким
Показати ще

"Як киянин ви можете сказати: "Нас не цікавлять суперечки, нас цікавить гаряча вода". Вода буде!", - запевняє Кличко.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що з наступного опалювального сезону тисячі українців будуть оплачувати комунальні послуги в повному обсязі, залишившись без допомоги у вигляді субсидій. Зокрема, це стосується кожного, хто приховує свої доходи, має тіньову зайнятість, живе у великій квартирі або будинку.

Крім того, портал "Знай.ua" повідомляв про те, що на столичних пляжах з кожним роком стає все небезпечніше купатися, і якщо раніше головною проблемою було те, що їх не чистять (брудний пісок, гори сміття і битого скла), то тепер на островах відпочинку оселилися ще й інфекції. Так, фахівці провели перевірку на 13 київських пляжах. Чудно, але з цього числа тільки 6 можна назвати відносно безпечними, тобто такими, де можна засмагати і купатися, не ризикуючи загриміти в лікарню незабаром.