Нічний потоп в Києві позначився не лише на стані доріг, але і пошкодив місце на Поштовій площі, де проводилися археологічні розкопки старовинної вулиці ХІ-ХІІ століть.

Анабелла Морина на своїй сторінці у мережі повідомляє, що працівники комунального підприємства відкачують воду з місця розкопок.

"Православних зі світлим святом! Поки б’ють церковні дзвони, працівники комунального підприємства відкачують воду в підземеллі Поштовій площі.

Популярні новини зараз
Від каменя більше користі: українцям показали, що буде, якщо заряджати телефон "чужим" дротом Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Залило розкопки більше, ніж при прориві магістральної труби водопроводу. Також сильно заливало минулої осені. Зараз до води, яка тече по землі, додалися струмки, стікають по стінах – в тому місці, де вода вже знайшла прохід при аварії", – написала на сторінці Морина.

Унікальні розкопки на Поштовій площі вже не вперше зазнають руйнувань через дощі. Як зазначають активісти, причиною стала аварія системи водопроводу. Представники комунальної служби міста тільки розвели руками і поїхали.

"Вода руйнує пам’ятку на Поштовій площі. Тече вже з двох сторін. Представники відповідальної структури були але нічого не вирішили і поїхали. Комунальні служби побили рекорд ідіотизму, взагалі не приїхали на виклики. Поліція зафіксувала факт руйнування пам’ятки археології місцевого значення. що буде завтра невідомо", – повідомив в Facebook активіст Віталій Білецький. За його словами, комунальні служби не приїхали на виклики.

Нагадаємо, у Грузії археологи виявили унікальний середньовічний трапезний зал. Про це повідомляє Грузія Online.

"В селі Калаури Гурджаанського району (Грузії - ред.) археологи виявили унікальний трапезний зал в середньовічному монастирі Хрестителя", - йдеться в повідомленні.

Розкопки проходили протягом двох тижнів, на цьому етапі від землі очищені головні парадні ворота монастирського комплексу.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у окупованому Криму археологи знайшли прикрашений рельєфами античний склеп. Про це повідомляє директор з розвитку фонду "Археологія" Олег Марков.

Також Знай.ua писав про те, що у єгипетській гробниці, якій вже понад 3200 років, знайшли найстаріший у світі сир, заражений вбивчою бактерією. Про це повідомляє Daily Mail. Продукт виявили поруч з похованням єгиптянина Птамеса, який колись стояв на чолі столиці Мемфіса.