Стало відомо про ще одне скандальне пограбування квартири в Києві.

За словами постраждалого Костянтина, того вечора він затримався на роботі. Дружина з сином гостювали у батьків, тож чоловік додому не поспішав.

Коли зайшов у квартиру, остовпів: страшний гармидер не лишав сумнівів про те, що тут побував злодій.

"У мене були заощадження у євро – наскладали з дружиною, щоб дещо купити. Як виявилось, вкрадено всі гроші, макбук та ключі від машини", - розповів шокований господар.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

Поки господар чекав на поліцію, то згадав, що весь цей час у квартирі працювала відео-няня. Завдяки записаному відео він на власні очі побачив, як його оселею нишпорив невідомий молодик.

Найбільше Костянтина шокувала навіть не зухвалість злочинця, а спосіб, яким тому вдалось потрапити до квартири. Він вдерся в оселю через балкон, а квартира знаходиться на третьому поверсі.

Як саме потрапив злодій на балкон – знизу чи з гори – встановляє поліція.

Але той факт, що ніхто із сусідів недільного вечора не бачив крадія-скалолаза, відверто дивує.

З усього зрозуміло, що це помешкання – далеко не перше на рахунку злодія-висотника. Двома тижнями раніше на цій же вулиці за тим же сценарієм обчистили інше житло.

Відео нахаби, який обчистив житло, господар квартири передав поліції. Уважно вдивіться у це обличчя – можливо, злодій вже нишпорить і у вашому будинку.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що на сьогоднішній день в Україні кожен третій клієнт банків стикається з шахраями і, не зважаючи на особливу увагу до цієї проблеми з боку кіберполіції, для українців існує тільки один спосіб мінімізувати ризики і захистити свої гроші. Про це в ексклюзивному коментарі Обозревателю розповів операційний директор компанії з кібербезпеки Віталій Якушев.

За словами експерта, існує два способи крадіжки грошей з банківських карток.

"Перший напрямок - це крадіжка за допомогою технічних інструментів. Це зчитувальні пристрої, це крадіжка грошей з картки, коли ви розраховуєтесь карткою на заправці, в ресторані і т.д. Картку можуть провести через один термінал два рази. Перший раз її проводять легітимно, і тим самим відправляють інформацію в банк, а вдруге просто копіюють магнітну доріжку вашої картки і потім використовують її для того, щоб потім на її основі зробити клон і використовувати його для оплати в інших місцях ", - зазначив експерт, підкресливши при цьому, що при уважному розгляді зчитувальний пристрій можна розпізнати за зовнішніми ознаками.