У середу, 27 червня, група робочих почала займатися ремонтом скляного купола будівлі Верховної Ради України. У планах будівельників - відремонтувати металоконструкції куполу та шпилю, замінити металеве покриття. Також, замінять скло, що покриває купол. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно інформації, є і наступний крок — ремонт сходів, які використовують для обслуговування купола. Роботи повинні завершити до початку парламентських засідань, тобто до кінця серпня.

Кадр з місця

Нагадаємо, Верховна Рада внесла зміни у Закон України "Про реабілітацію інвалідів України" - депутати вирішили спростити процедуру встановлення групи інвалідності учасникам антитерористичної операції.

Зокрема, Рада дозволила безстрокове встановлення інвалідності особам з ампутованими кінцівками.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Гороскоп на тиждень 17-23 червня для всіх знаків Зодіаку: знайомства Овнів, війна Близнят та скандалу Козорогів Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Крім того, КСУ прийняв рішення про визнання неконституційною норму, яка скасовувала можливість дострокового виходу на пенсію тим, хто звільнений за півтора роки до досягнення необхідного пенсійного віку.

Суддями Конституційного Суду України визнано неконституційним скасування статті 21 Закону "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", яка регулює достроковий вихід на пенсію громадян, звільнених за півтора роки до досягнення ними пенсійного віку.

Також, літо - розпал сезону відпусток. Згідно із законом, українці мають право на як мінімум 24 календарних дні заслуженого відпочинку. Правда, за умови безперервної роботи протягом 6 місяців.

Однак, чинне законодавство дозволяє деяким українцям відпочивати більше днів. Причому не тільки тим, хто працює в шахтах або при високих температурах, але і офісним співробітникам, працюючим за комп'ютером.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", депутати остаточно заплутали українців.