Учні кращого музичного коледжу Америки порадували слухачів українськими мелодіями.

Студенти кращого в США музичного коледжу Берклі, вчитися в якому мріють музиканти з усього світу, виконали попурі з українських пісень.

Музиканти з Берклі заспівали мікс з трьох композицій: "Зеленіє жито", "Розпрягайте, хлопці, коней!" і "Ніч яка місячна". Оригінальна обробка зробила улюблені пісні українців ще прекраснішим, але не змінила до невпізнання.

Голоси студентів заворожують, особливо, якщо згадати про те, що відео - запис живого виступу.

Нагадаємо, в мережі оприлюднили перший запис відомої на весь світ пісні "Щедрик". Її написав композитор Микола Леонтович у 1901 році.

Популярні новини зараз
"Светр не врятує": українцям радять готуватися до зими без опалення, що робити, якщо ТЕЦ зупиняться Українці можуть отримати дві пенсії одночасно: кому платитиме іноземна держава Гроші на зимову комуналку: українцям приготували нові виплати – хто отримає Щоденні графіки відключення світла: чому неможливо прогнозувати на тиждень
Показати ще

Читайте також: Український музикант виконав "Jingle Bells" на бандурі (відео)

Записали пісню у американському місті Нью-Йорк у 1922-го року. Її виконав Український національний хор під керівництвом Олександра Кошиця.

У проміжку між 1901-м і 1921 роком Леонтович створив п'ять версій пісні. Тоді "Щедрик" виконали в "Карнегі-холі". Він вважається найпрестижнішим концертним залом у світі для класичної музики.