Apple заробив на власній вторсировині $40 млн

поділитись
Компанія Apple провела вдалу компанію з утилізації власної продукції. Вона приймала використані гаджети та вилучила з них золота на 40 млн доларів

Компанія Apple, яка займається виробництвом гаджетів і комп'ютерної техніки, в минулому році вилучила з власних використаних продуктів, золота на суму близько $40 млн. Застарілу продукцію їй повернули клієнти в рамках еко-програми.

У доповіді компанії про захист навколишнього середовища за 2015 рік йшлося, що з використаної техніки вдалося вилучити близько 1 тонни золота. Воно в незначних кількостях (близько 30 мг) знаходиться в основному в блок-схемах і внутрішніх компонентах, повідомляє Bussiness Insider.

У виданні розрахували, що при поточній ціні однієї тройської унції (31,1 г) золота, яка становить $1229, компанія змогла отримати металу на $39,5 млн. Всього ж компанія змогла вилучити зі своїх гаджетів 27,6 млн кг сталі, алюмінію, скла та інших матеріалів.

Читайте також: Сьогодні розпочався офіційний розпродаж Apple Watch в Україні

Apple - американська компанія, яку заснували в 1976 році програмістами Стівом Джобсом, Стівом Возняком і Рональдом Уейном. Головним чином вона відома виробництвом плеєрів iPod, телефонів iPhone і планшетів iPad. Нагадаємо, нещодавно Apple запатентувала ноутбук без клавіатури. Замість традиційних клавіш під металевою панеллю, можливо, знаходитиметься сенсор, що підсвічує літери.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
вилучили золото з гаджетів, еко-програма Apple, компанія Apple
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018