Неподалік Києва автомобіль з нетверезою компанією в салоні, серед яких була вагітна жінка та 5-річна дитина, вилетів з дороги в парк на узбіччі.

Про це повідомляє спільнота dtp.kiev.ua в Facebook. Аварія сталася пізно ввечері в місті Ірпені Київської області. Водій не впорався з керуванням і автомобіль Audi влетів на територію парку. Він зніс урну, яка була вмурована в землю.

Винуватці аварії поводилися агресивно і патрульним поліцейським довелося закувати їх у наручники. На щастя, в результаті аварії ніхто з пасажирів автомобіля не постраждав.

Нагадаємо, автомобіль, за кермом якого перебував настоятель церкви, на пішохідному переході збив 11-річну дівчинку.

Підготував: Олександр Майер

Популярні новини зараз
3600 грн. на кожного члена сім'ї: українцям виплачують допомогу Готуйтесь до тривалих відключень світла влітку Школярам скоротили вивчення української: у МОН пояснили зміни у програмі Прострочені платіжки вилізуть боком: комунальники почнуть "трусити" боржників
Показати ще