Будівництво Керченського моста в Криму негативно впливає на екологію Чорного моря.

Про це в інтерв'ю розповіла заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, передає портал "ZN".

З'ясувалося, що з 2014 року Міністерство закордонних справ України заявляло ноту протесту за кожним фактом порушення положень Конвенції ООН з морського права і з будівництва моста через Керченську протоку, розливу нафти в районі Севастополя, незаконного вилову риби та дослідження археологічної підводної спадщини Чорного моря. Всього вже відправили 6 нот.

Зеркаль уточнила, що українська сторона надала російській розширену інформацію про те, що відбувається незаконно.

"Ми розповіли про негативний вплив на навколишнє середовище та екологію Чорного моря будівництва Керченського мосту. Про загибель дельфінів, які отримують гідроакустичний удар через буріння або забивання паль. При будівництві Керченського моста піднімається мул, що знаходиться в тій частині моря найбільш забрудненим, через що гине риба. Це має негативний ефект на всю екологію Чорного моря ", - підкреслила вона.

Популярні новини зараз
Неправомірні списання: українці втрачають гроші після користування банкоматами "Привату" Українці отримуватимуть соцвиплати за новими правилами: що зміниться Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших
Показати ще

Читайте також: Росія "обпечеться" виборами в Криму

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", наступник Путіна поверне Крим Україні.