Кишенькові злодії знову активізувались. Так в київському метро, на станціях "Печерська" та "Дорогожичі", активно "працює" банда кишенькових, глухонімих злодіїв.

Про це розповідає експерт з питань безпеки Валерій Кур.

Він повідомляє, що банда працює за класичною схемою. В них є тактика та відволікаючі маневри.

"Глухонімі злочинці тримають перед собою такий собі рюкзак, щоб одну руку було видно. Адже це не насторожує перехожих, ті наче бачать і руки і спокійно себе почувають. Друга рука при цьому внизу, в позиції, з якої легко присісти та витягнути з сумки гроші, гаманець чи телефон",- розповідає Кур.

Це не перший випадок організації банди людьми з вадами. Адже, як відомо, сліпі люди на дотик і нюх уміють орієнтуватись краще за зрячих. Вони можуть по дотику до руки визначити ваш настрій та психологічний стан.Такі люди звикають орієнтуватись на інші органи чуття. Глухонімі люди по одному погляді на вас, не чуючи, що ви говорите можуть зрозуміти про вас більше за тих, хто вас чує і з вами розмовляє.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Читать также: Топ- 5 порад автомобілістам проти крадіїв

Та і хто з перехожих зможе подумати, що сліпа чи глухоніма людина може виявитись кишеньковим злодієм? Ми звикли вірити таким людям та відноситись до них з жалем.