Поліція Бельгії розпочинає розслідувати оргію, що сталася в одному із поліцейських дільниць столиці минулого місяця, коли у країні проходили антитерористичні заходи. У той час, поки більшість силовиків шукали терористів, восьмеро солдатів та дві жінки-копи вирішили розважитись на робочому місці.

Про це повідомляє BBC.

19 листопада у Бельгії закрили усі школи, метро, а у містах був найвищій рівень небезпеки. Поліцейські шукали терористів, які здійснили теракт у Парижі, через що багато з них залишились на ніч у дільницях.

По закінченню служби бельгійські солдати вирішили віддячити копам за теплий прийом та влаштували вечірку. Закінчилось усе страшною оргією. Це було трохи цинічно, адже у той самий час регулярно з'являлись новини про ймовірні теракти.

Прес-секретар брюссельської поліції Йохан Беркманс заявив, що його підлеглі розпочинають слідчі дії проти підозрюваних у груповому сексуальному акті.

Читайте також: Спецслужби Англії запобігли теракту завдяки Twitter

Нагадаємо, уся Бельгія перебувала у бойовій готовності після того, як 13 листопада терористи ІДІЛ здійснили теракти у Парижі. Тоді загинули 130 осіб.