Бельгійці розпочинають розслідувати оргію у поліції

поділитись
По закінченню служби бельгійські солдати вирішили віддячити копам за теплий прийом та влаштували вечірку- оргію

Поліція Бельгії розпочинає розслідувати оргію, що сталася в одному із поліцейських дільниць столиці минулого місяця, коли у країні проходили антитерористичні заходи. У той час, поки більшість силовиків шукали терористів, восьмеро солдатів та дві жінки-копи вирішили розважитись на робочому місці.

Про це повідомляє BBC.

19 листопада у Бельгії закрили усі школи, метро, а у містах був найвищій рівень небезпеки. Поліцейські шукали терористів, які здійснили теракт у Парижі, через що багато з них залишились на ніч у дільницях.

По закінченню служби бельгійські солдати вирішили віддячити копам за теплий прийом та влаштували вечірку. Закінчилось усе страшною оргією. Це було трохи цинічно, адже у той самий час регулярно з'являлись новини про ймовірні теракти.

Прес-секретар брюссельської поліції Йохан Беркманс заявив, що його підлеглі розпочинають слідчі дії проти підозрюваних у груповому сексуальному акті.

Читайте також: Спецслужби Англії запобігли теракту завдяки Twitter

Нагадаємо, уся Бельгія перебувала у бойовій готовності після того, як 13 листопада терористи ІДІЛ здійснили теракти у Парижі. Тоді загинули 130 осіб.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
бельгійська поліція, оргія, тероризм
Найстрашніше, що в "смітник" перетворилися навіть могили
0
0
15:12 15.04.2018
На презентації виступали кілька маловідомих російських виконавців
3
0
13:21 10.04.2018
Як зарадити собі та своїм дітям, розповіла в інтерв'ю "Знай.ua" лікар клініки Into-Sana
0
0
21:17 28.03.2018