Блудного кота знайшли розтовстівшим на фабриці зоокорму

поділитись
Дивовижна історія кота з Британії. Кіт на прізвисько Клайв втік з дому і знайшли його лише через 14 місяців. Кажуть, був на фабриці зоокорму, де погладшав удвічі

У Великобританії, на одній з фабрик зоокорму, виявили зниклого 14 місяців тому кота на ім'я Клайв. Повідомляється, що тварина пропало в грудні 2014 року, весь цей час власники тварини Таня і Джонатан Айронс, сподівалися на повернення свого вихованця.

Відомо, що пара робила безліч кроків, щоб знайти втікача. Таня і Джонатан розвішували оголошення із зображеннями Клайва, публікували пости в Facebook, однак ніяких результатів їх клопоти не принесли, пише The Mirror.

Багато місяців потому Клайва все ж знайшли працівники фабрики зоокорму, розташованої в Ноттингемширі. Персонал почав помічати пропажу продукції і невдовзі виявив винного.

Кота передали ветеринару, який за допомогою мікрочіпа визначив господарів вихованця. А ті, в свою чергу, отримавши свого улюбленця, відзначили, як помітно він набрав у вазі. За словами пари, Клайв поправився вдвічі.

Раніше повідомлялося, що кішка, яка застрягла у вазі, стала законодавицею нової моди. Один з користувачів популярного сайту Reddit розмістив на ньому фото кішки, яка розбивши вазу, застрягла в одному з її фрагментів. Незвичайний зовнішній вигляд вихованця після події привернув увагу користувачів мережі.

Читайте також: Мотошоломи для любителів котів (фото, відео)

Перш за все, відвідувачі сайту відзначають схожість тварини з староєгипетськими образами. За масивну "прикрасу" на шиї її вже прозвали "Клеокотрой", а також порівняли з зооморфною богинею Баст, яку зображали у вигляді кішки.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
знайшли кота на фабриці зоокорму, кіт втік з дому, кіт жив на фабриці зоокорму
Безпеку ваших рахунків ніхто не гарантує, погляньте як це відбувається
0
0
15:00 14.08.2018
Не втрачайте оптимізму, адже доведеться витерпіти багато труднощів
0
0
12:00 02.08.2018
Що ж буде, коли ці дві країни все ж таки зважаться наставити один на одного зброю
0
0
17:14 19.07.2018
Пристебніться, ми покажемо вам, чому молитися перед польотом та посадкою - добра традиція в Україні
0
0
07:34 18.07.2018