Більшість привабливих підприємств, що знаходяться на окупованих територіях і зараз активно "націоналізуються" терористами, швидше за все, будуть передані структурам олігарха Сергія Курченка.

Про це повідомила Служба безпеки України з посиланням на перехоплені телефонні розмови ватажка "ДНР" Олександра Захарченка з громадянином Росії на прізвисько "Сєрий".

З переговорів стає зрозуміло, що податки від захоплених терористами підприємств внаслідок блокади не йтимуть в український бюджет, а потраплятимуть у "гаманець" екс-президента України Віктора Януковича. При цьому на засіданні у Москві щодо подальшої долі компаній, судячи з розмови, будуть присутні люди Курченко.

Сам Захарченко не в захваті від того, що найбільш прибуткові підприємства опинилися у "списку". 30 з гаком фірм і компаній, які мають залишитися під контролем влади "ДНР", він називає збитковими.

Сергій Курченко, який підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах), проживає у Росії і перебуває у розшуку.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", соцмережі вже відреагували на націоналізацію підприємств.