Через кризу українцям радять вегетаріанство

поділитись
На харчі українці витрачають вже 42% зарплати. На алкоголь та сигарети - 13,5%. На думку експертів, в цьому році нам краще економити та переходити на вегетаріанство

Українці витрачають на харчування дедалі більше грошей: 42% зарплати пересічного громадянина. При цьому на дорогі м'ясні продукти їм вже все одно не вистачає.

Посилаючись на дані державної статистики, за три роки доля витрат на купівлю і обслуговування автомобілів впала, а ось на пальне, навпаки, зросла – через підвищення акцизів. Те, що витрати населення зросли, економісти пояснюють інфляцією протягом 2014-2015 років, пише газета "Сегодня".

Експерти дані державної статистики називають неповними і переконують, що насправді витрати на харчування в Україна набагато вищі. "Навіть 42% – це занижена цифра, адже на ринках, продуктових ярмарках, де українці в основному скуповуються, немає суворого обліку і не видають чеки", – каже аналітик Іван Нікітченко.

Читайте також: Експерти: більше половини масла в Україні - підробка

Суперечливими є, на думку газети, і дані статистики, що після їжі найбільша доля витрат – 13,5% – припадає на сигарети і алкоголь. Видання також відзначає, що на майбутнє експерти налаштовані песимістично – сигнали до покращення з'являться тільки в 2017 році. "Зараз країна переживає глибоку кризу. В таких умовах українцям краще ставати вегетаріанцями", – цитує "Сегодня" економіста Олександра Охріменка.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
витрати українців, українцям радять вегетаріанство, ціни на продукти
Вибір редакції, Суспільство
24.03.2018
Неопізнаний об'єкт з'явився над Лінкольном
0
0
21:50 22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018