Чоловік в Одеській області 23 грудня вкрав двох малолітніх дітей у своєї колишньої співмешканки. Викликав таксі і втік разом з ними.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє видання "Провінція".
До поліцейських із заявою про викрадення звернулася 32-річна мешканка міста Кодима. Вона розповіла правоохоронцям, що її колишній співмешканець, з яким вона не живе кілька років, викрав її дітей - 11-річного Дмитра та 9-річну Єлизавету.
Жінці після обіду подзвонили зі школи, де навчаються троє її малолітніх дітей. Їй розповіли, що чоловік приїхав до навчального закладу, нічого не сказавши вчителям, забрав її дітей і пішов.
Очевидці подій зазначають, що він запропонував купити хлопчику і дівчинці цукерки, мобільні телефони, і вони погодилися з ним піти.
Пізніше з'ясувалося, що чоловік викликав з міста Балта таксі та ніхто не бачив, куди вони поїхали.
Читайте також: Вчителя схопили з дитячою порнографією
Поліцейські почали шукати викрадача. Вони, за допомогою розповідей очевидців, змогли встановити подробиці викрадення.
Правоохоронці вже впродовж декількох годин знайшли дітей і викрадача. Він вивіз їх в Миколаївську область. Дітей вже повернули матері.
Нагадаємо, у місті Вишневому, що під Києвом, чоловік викрав однорічну дитину своєї співмешканки. За його повернення він вимагав викуп у розмірі 40 тисяч гривень.