Сьогодні жахливе та трагічне ДТП сталося у Вінницькій області. Там 34-річний водій Фіат Добло не впорався з керуванням і на швидкості вилетів з дороги в кювет.

В результаті четверо дітей і вагітна жінка з множинними травмами госпіталізовані в реанімацію. Дівчинка 1.5 років незабаром померла, а 8-річній дівчинці відірвало руку, повідомляє dtp.kiev.ua.

Винуватець ДТП отримав важких травм. На місці ДТП працювали патрулі поліції і оперативно-слідча група. Порушено кримінальну справу. Ведеться слідство.

Попередня причина смертельного ДТП - істотне перевищення швидкості водієм автомобіля Фіат.

Читайте також: Дворічна дівчинка дивом врятувалася після падіння з п'ятого поверху

Популярні новини зараз
Українці давно такого не бачили: експерт прогнозує масштабне зниження цін на продукти Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити НБУ готує нові правила використання готівки: що зміниться в гаманцях українців
Показати ще

Нагадаємо, що сьогодні. в результаті ДТП у Луцьку постраждало 11 пасажирів маршрутки.