7 лютого сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю двох дівчат-водіїв в центрі Києва.

Про це повідомляє "ДТП. Kiev.ua".

На аварійній ділянці на площі Перемоги зіткнулися BMW і Volkswagen. За попередньою інформацією дівчина першого авто не пропустила дівчину на другому на світлофорі. В результаті зіткнення сильно пошкодилися іномарки. В аварії ніхто не постраждав.

Читайте також: Сміттєвоз розніс зупинку у Харкові

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти: яка операція може залишити без доступу до коштів Українцям зменшать пенсії: кому знизять виплати та на скільки "Скоро вчителів змушуватимуть до стриптизу": експерт розніс нову "моду" українських шкіл Газ стане “дорожчим” без підвищення тарифу: у кого платіжки збільшаться удвічі
Показати ще

На місці працювали патрульні. Повідомляється, що для цієї ділянки дороги подібні аварії не рідкість.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Львівській області сталася смертельна ДТП. Audi вилетів в кювет і перекинувся. Загинув пасажир іномарки. Водія госпіталізували у важкому стані.