Директор Apple Тім Кук розповів про те, як пропонував Джобсу частину своєї печінки.

Нинішній гендиректор Apple Тім Кук розповів, що пропонував Стіву Джобсу, який боровся із раком підшлункової залози, частину своєї печінки для пересадки. Трансплантацію необхідно було провести до січня 2009 року, - пише журнал Fast Company, який опублікував частину біографії Стіва Джобса.

Кук дізнався, що має ту ж рідкісну групу крові і запропонував Джобсу частину свого органу, це б забезпечило успіх операції. Стів відповів різкою відмовою: "Я ніколи не дозволю тобі зробити це. Я ніколи не зроблю це".

Тім Кук згадує, що відповідь Джобса не була схожа на реакцію егоїстичної людини. "Я сказав йому: Стів, я повністю здоровий, мене обстежили, ось медичний звіт. Я можу зробити це, при цьому не піддаючи своє життя ризику. Все буде в порядку... Стів кричав на мене за всі 13 років, що я знав його, тільки чотири-п'ять разів, і це був саме один з таких випадків", - зазначив він.

Джобсу пересадили печінку у квітні 2009 року у Методистської лікарні при Університеті Теннессі в Мемфісі. У 2004 році засновнику Apple вдалося перемогти рак, який у нього був діагностований роком раніше. Колишній глава Apple помер у віці 56 років 5 жовтня 2011.

Популярні новини зараз

Пенсії в 2020 році перерахують у три етапи: скільки грошей закладено в бюджеті на виплати

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще

Нова книга про колишнього лідера Apple отримала назву "Стаючи Стівом Джобсом: Еволюція від безрозсудного вискочки в лідера-візіонера". Її написав IT-журналіст Брент Шлендер та редактор журналу Fast Company Рік Тетцелі. Біографія надійде в продаж 24 березня.

Довідка: Печінка - регенеруючий орган, який здатний відрости до функціонального розміру як у реципієнта, так і у донора, який віддав якусь її частину.