Директор Apple Тім Кук розповів про те, як пропонував Джобсу частину своєї печінки.

Нинішній гендиректор Apple Тім Кук розповів, що пропонував Стіву Джобсу, який боровся із раком підшлункової залози, частину своєї печінки для пересадки. Трансплантацію необхідно було провести до січня 2009 року, - пише журнал Fast Company, який опублікував частину біографії Стіва Джобса.

Кук дізнався, що має ту ж рідкісну групу крові і запропонував Джобсу частину свого органу, це б забезпечило успіх операції. Стів відповів різкою відмовою: "Я ніколи не дозволю тобі зробити це. Я ніколи не зроблю це".

Тім Кук згадує, що відповідь Джобса не була схожа на реакцію егоїстичної людини. "Я сказав йому: Стів, я повністю здоровий, мене обстежили, ось медичний звіт. Я можу зробити це, при цьому не піддаючи своє життя ризику. Все буде в порядку... Стів кричав на мене за всі 13 років, що я знав його, тільки чотири-п'ять разів, і це був саме один з таких випадків", - зазначив він.

Джобсу пересадили печінку у квітні 2009 року у Методистської лікарні при Університеті Теннессі в Мемфісі. У 2004 році засновнику Apple вдалося перемогти рак, який у нього був діагностований роком раніше. Колишній глава Apple помер у віці 56 років 5 жовтня 2011.

Популярні новини зараз

У Харкові на "Барабашово" пекельне полум'я знищило пуховиків і джинсів на мільйони: "Шкода..."

Трирічну принцесу розбив інсульт, молода мама благає про допомогу: "Донечка - моє серце"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Астаф'єва в бікіні зізналася, що любить брати до рота: "Тіффані й не снилися такі..."

Показати ще

Нова книга про колишнього лідера Apple отримала назву "Стаючи Стівом Джобсом: Еволюція від безрозсудного вискочки в лідера-візіонера". Її написав IT-журналіст Брент Шлендер та редактор журналу Fast Company Рік Тетцелі. Біографія надійде в продаж 24 березня.

Довідка: Печінка - регенеруючий орган, який здатний відрости до функціонального розміру як у реципієнта, так і у донора, який віддав якусь її частину.